Zanim jeszcze nadejdzie czas upragnionego urlopu, należy wybrać cel wakacyjnej podróży. Jedną z najchętniej wybieranych destynacji wśród wczasowiczów pozostaje Bałtyk. Urlop warto spędzić w jednej z mniejszych miejscowości turystycznych, gdzie będzie mniejszy tłok, piękne widoki, ale i wiele atrakcji.

Dźwirzyno – jakie atrakcje?

Urlopowicze spędzający wakacje w tym miasteczku z całą pewnością nie mogą narzekać na brak letnich atrakcji. Ta spokojna miejscowość turystyczna może pochwalić się przede wszystkim pięknymi plażami. Dźwirzyno znajduje się w niedalekiej odległości od Kołobrzegu, które słynie z wielu atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Można więc odwiedzić Dźwirzyno z dziećmi, ponieważ z całą pewnością przywiozą z wczasów wiele wrażeń.

Zakwaterowanie w Dźwirzynie

W Dźwirzynie nie powinno być problemu ze znalezieniem dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb noclegu. Baza noclegowa jest duża i różnorodna, dzięki czemu można odwiedzić Dźwirzyno z psem, ponieważ wiele hoteli i pensjonatów akceptuje obecność zwierząt na terenie obiektu wypoczynkowego. Znalezienie noclegu w Dźwirzynie nie powinno być zatem problemem.

Dźwirzyno czy Mrzeżyno – co wybrać?

W niedalekiej odległości od Dźwirzyna znajduje się Mrzeżyno, które również doskonale nadaje się na cel wakacyjnej wyprawy. W tym miasteczku znajduje się między innymi kino Jantar oraz chętnie odwiedzany park linowy. W Mrzeżynie odwiedzić można także neogotycki kościół oraz zabytkową chałupę rybacką.